Nabídka práce

Posilněte naše řady

Hledáme lidi na pozici obchodníků

Pokud prokážete schopnosti, můžete mít příjem, o kterém většina na tomto místě jen sní.
Ti nejlepší získají trvalý pracovní poměr a extrémní ohodnocení.
U nás nepodporujeme lajdáctví, vše si musíte zasloužit.

Plat vázaný na výkon – provizní systém.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • prodej docházkových a přístupových systémů založených na technologii otisků prstů a bezkontaktních karet – velkoobchod
  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • zabezpečení obchodních zakázek
  • péče o zákazníky
  • rozvíjení postavení na trhu

Platové podmínky:

  • odměňování podle výsledků práce
  • motivující osobní ohodnocení podle dosáhnutých výsledků

TERMÍN NÁSTUPU:

ihned

VÝHODY:

  • práce ve stabilní společnosti
  • progresivní odměňováni
  • možnost získání bohatých obchodních zkušeností
  • možnost seberealizace
  • zodpovědná a zajímavá samostatná práce
zájemci zasílejte profesní životopisy na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.