Partnerský program

Partnerský program společnosti BIOMETRIC, spol. s.r.o. je otevřený pro obchodní společnosti a živnostníky, kteří chtějí využívat výhod jednoduchého přístupu k nejnovějším a vysoko kvalitním hi-tech a hi-style produktům a službám. Je zaměřený na poskytování nejvyšší možné technické, marketingové a servisní podpory distributorem a dealerem docházkových a přístupových systémů.

Naše společnost se primárně orientuje na prodejný dealerský kanál, který je rozhodující pro další úspěch na trhu. Zaměřujeme se na vytvoření silné skupiny partnerů, kterým nabízíme marketingové programy a oboustranné výhodné podmínky pro dosáhnutí maximálního ekonomického růstu a ziskovostí. Prostřednictvím našeho programu vytváříme pro naše partnery podmínky pro kvalitní poskytování služeb koncovému uživateli. Náš program je postavený na flexibilní bázi a má možnost aktualizace do budoucna tak, aby byl v každém momentě připravený reflektovat na vývoj trhu. Díky jeho pružnosti si může každý z našich smluvních partnerů upravit způsob, jakým se bude na partnerském programu podílet při dodržení základních smluvních dojednání.

Na základě naší úzké a exkluzivní spolupráce s předními světovými výrobci dokážeme naším partnerům zabezpečit maximální míru podpory při distribuce Hi-Tech produktů. Na bázi obchodně-marketingovém know-how partnerské organizace ZK Software stejně tak, jako všech sdružených výrobců, jsme připravili pro východoevropský trh atraktivní formu spolupráce pro naše potenciální partnery, dealery a distributory.

Naším partnerům poskytujeme velkoobchodní slevy.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci!