Přístupový systém

Ochraňte si prostory před nepovoleným vstupem. Přístupový systém Vám dává možnost sledovat přesný pohyb osob v prostoru i čase, a povolit vstup jen v přesně stanoveném čase a pouze do určitých prostorů. V kombinaci s návštěvním systémem umožňuje mít pod kontrolou kompletní pohyb ve Vašich prostorách včetně návštěv.

Výhody zavedení přístupového systému jsou značné:

  • Přesně víte, kdo kde byl, jak dlouho se zdržel v daném místě, kterými dveřmi přišel.
  • Už žádné klíče, všechny zámky jsou ovládány jednou bezkontaktní čipovou kartou nebo biometrickým ověřením.
  • Možnost zavést přesná pravidla, kdo kam může vstoupit a kdy. Například vedoucí může vstoupit kdekoliv a kdykoliv, ale uklízecí služba pouze ve středu po obědě.
  • Okamžitý přehled, kdo se nachází ve sledovaném prostoru a okamžití přehled, kdo je kde, a jestli je vůbec v práci.

Definice prostorů a snímačů

Definice prostorů je velmi jednoduchá a přehledná. Prosto je místnost, chodba, areál nebo také jiné území, které je sledované. Snímač je zařízení, kterým se vstupuje a vystupuje z prostoru. V našem programu je tvorba prostoru úplně jednoduchá a přehledná, díky stromové struktuře. Okamžitě víte, kolik lidí se nachází v prostoru, jejich seznam a jak dlouho se tam už nachází.

Zoznam priestorov

Kdo se kde nachází

Zjistit, kde se nachází nějaké osoba ve firmě, může být náročné. Ne však s naším systémem! Jedním kliknutím okamžitě zjistíte, kde se kde právě nachází. Při firmách s množstvím prosto, je to velké zjednodušení pro informační vrátnice a manažery, kteří potřebují vědět, kde je jejich člověk

.

Kto sa kde nachádza

Sledování zaměstnanců

Stane se Vám, že nachytáte svého zaměstnance mimo jeho pracoviště? Například, na kávičce ve skladě?

V jednoduchém přehledu, si dokážete prohlédnout celý pohyb zaměstnanců po budově. Červené řádky Vám vyznačí pohyb, pokud přešel přes dveře s někým jiným anebo neoznačil svůj přechod. A když zaměstnanci ví, že si to umíte zjistit, tak si to nedovolí.

 

Sledovanie zamestnanca